Hör av dig till oss

Henric Nedeus Cellcomb

Henric Nedéus

Marknads- och Affärsutvecklingschef
Vice Vd
henric.nedeus@cellcomb.com
Jimmy Lindgren Cellcomb

Jimmy Lindgren

Produktchef Foodtech
jimmy.lindgren@cellcomb.com
Magnus Strandquist Cellcomb

Magnus Strandquist

Försäljningschef
magnus.strandquist@cellcomb.com
Mattias-Bruhn-Cellcomb

Mattias Bruhn

Affärsutvecklingschef mattias.bruhn@cellcomb.com
Rene Johansson Cellcomb

René Johansson

Innovationschef
rene.johansson@cellcomb.com
Linn Larsson Cellcomb

Linn Larsson

Ekonomiassistent, Marknadsassistent & orderkoordinator
[Föräldraledig]
Mobil:
Direkt:
linn.larsson@cellcomb.com
Tommy Utterberg Cellcomb

Tommy Utterberg

Ekonomichef tommy.utterberg@cellcomb.com

Andreas Nilsson

Produktionsingenjör Projekt
andreas.nilsson@cellcomb.com
Andreas Tollman Cellcomb

Andreas Tollman

Planerings- och Inköpschef andreas.tollman@cellcomb.com

AnnaCarin Andersson

Produktchef Medtech & Hygien annacarin.andersson@cellcomb.com
Btisam Sakhi Cellcomb

Btisam Sakhi

Kvalitetsingenjör btisam.sakhi@cellcomb.com
Lars Eriksson Cellcomb

Lars Eriksson

Produktionsledare Laminering & Konvertering lars.eriksson@cellcomb.com
Marcus Dalman Cellcomb

Marcus Dahlman

Produktionsledare Foodtech
marcus.dahlman@cellcomb.com

Maria Ranheden

Kvalitetschef maria.ranheden@cellcomb.com
Patrik Bohlin Cellcomb

Patrik Bohlin

Produktionschef patrik.bohlin@cellcomb.com